Hilary Duff Turkey Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff Turkey Fan

Üye oL Mutlu oL..(:

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Küstüm gir ve oku

YazarMesaj
stéwart.
Moderatör
Moderatör
stéwart.

Erkek Mesaj Sayısı : 641
Lakap : çağrı

Küstüm gir ve oku Empty
MesajKonu: Küstüm gir ve oku   Küstüm gir ve oku EmptyCuma Tem. 24, 2009 10:39 pm

Ben seni hic görmedimki, sen görebilecegim anlarda bile yoktun, görunmedin.ince ince yaziyor ismin benligimde, silinmenin esiginde,Ben seni hic hissetmedimki, sinirsiz askimin durmaz irmaginda, Ben seni hic yasamadimki, gönlumun derin yerlerinde yatan askinda.

Hani birikilmis acilar, hani birikilmis yanlizliklar vardir ya yureginin en icra yerlerinde,
Tutamazsin kendini birakiverirsin kollarina agitlarin, Hani gözlerin dolar, donar bir noktaya iste o anda sadece islakligini hissedersin yanaklarinda Gözyaslarinin, tuzunu dudaklarinda hasret kalmisligin. Iste o zaman,

Ben sana hic dokunmadimki, yoktun aglamak istedigimde basimi yaslamak icin. Ben senin hic saclarini oksamadimki, kalp atislarimda sevgimi gösterebilmek istedigimde. Ben senin hic ellerinden tutamadimki, ihtiyac duydugumda yanimda yoktular onlar. Ben sana hic doyasiya sarilmadimki, varliginda sana hasret kaldigimda.

Hani vardir ya hasretlikler, kalbin durur dusundugunde, agritir derinden derinden yumarsin gözlerini dalarsin ta derinlerine özlenismisligin, uzatirsin ellerini tutuverebilmek icin nafile,
iste o zaman,

Ben senin gözlerine icine hic doyasiya bakamadimki, cunku onlardan sevgi akmiyorki.
Ben senden beni sevdigini hic duymadimki, cunku sen o firsati bana hic vermedinki..
Sen beni hic sevmedinki,
Sen beni hic sevmedinki,
cunku sevenler senin yaptigini yapmazki......
http://hilaryfanclup.eniyiforum.net/profile.forum

Küstüm gir ve oku
1 sayfadaki 1 sayfası